آراد برندینگ
خانه / رب گوجه فرنگی / صادرات رب گوجه فرنگی به روسیه

صادرات رب گوجه فرنگی به روسیه

صادرات رب گوجه فرنگی از ایران به اکثر کشورها انجام می گیرد. کشور روسیه یکی از متقاضیان رب گوجه از ما می باشد. صادرات به روسیه از طریق راه آبی انجام می گیرد. امروزه چه برندی پرفروشترین رب گوجه در بین رقبا صادرات می شود؟

رب گوجه فرنگی ایرانی 

رب گوجه‌فرنگی خمیری غلیظ است که در آشپزی در آن استفاده می‌شود. برای درست کردن رب گوجه‌فرنگی بعد از گرفتن دانه‌ها و پوست گوجه‌ها آن‌ها را برای چندین ساعت تحت فشار می‌پزند. سپس از غلظت آن کم کرده و دوباره محصول را می‌پزند تا یک کنستانتره غنی بدست بیاید.

صادرات رب گوجه

صارات رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی ایرانی با ظرفیت اسمی تولید 1 میلیـون و 300 هـزار تن در سال 95 که حدود 147 هزار تن به ارزش 203 میلیون دلار صادرات داشته است. کشورهای وارد کننده رب گوجه فرنگی از ایران به ترتیب:

 • عراق
 • افغانستان
 • امارات
 • روسیه
 • قزاقستان می باشد.

کشور روسیه نیز یکی از عمده خریداران رب گوجه فرنگی ایران می باشد که عموما از طریق بندر انزلی به این کشور صادر می شود.

صادرات رب گوجه

بهترین برند رب گوجه صادراتی

شرکت تولیدی صنعتی خزر عصاره وارنا با بیش از 10 سال تجربه موفق در تولید رب گوجه با کیفیت و صد در صد طبیعی با برند چی چی لاس توانسته است با اصول و قوانین تولید محصولات خود را به کشورهای مختلف از جمله روسیه صادر نماید و عرصه را برای دیگر رقبا تنگ نماید. تنوع بسته بندی و تولید رب گوجه با بریکس های استاندارد و سفارشی باعث گردیده این محصول از فروش بالایی در صادرات برخوردار گردد. از جمله بسته بندی های رب گوجه صادراتی چی چی لاس شامل:

 • قوطی فلزی در وزن های گوناگون
 • ظروف شیشه ای
 • حلبی
 • اسپتیک

صادرات رب گوجه

صادرات رب گوجه به روسیه

ایران بعد از کشور ترکیه در منطقه یکی از بزرگترین صادرکنندگان رب گوجه فرنگی می باشد. از نظر کیفیت رب گوجه فرنگی، ایران بالاتر از کشور ترکیه می باشد. استان فارس بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در کشور می باشد. استان بوشهر نیز بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در فصل پاییز و زمستان را به خود اختصاص داده است. از این رو کشور روسیه به دلیل حساسیت بر روی استاندارد بودن محصول، از مهمترین متقاضیان خرید رب گوجه فرنگی ایرانی می باشد. برای خرید عمده رب گوجه با ما در ارتباط باشید.

صادرات رب گوجه

مشکلات موجود در صادرات

از جمله مشکلاتی که در راه صادرات وجود دارد و کار را برای تاجران و صادرکنندگان سخت می کند شامل:

 1. قیمت تمام شده بالا
 2. افزایش قیمت مواد اولیه محصول
 3. هزینه حمل و نقل می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com