آراد برندینگ
خانه / رب گوجه طبیعی / سفارش خرید رب گوجه فرنگی طبیعی

سفارش خرید رب گوجه فرنگی طبیعی

سفارش خرید رب گوجه فرنگی طبیعی از طریق سایت ایران رب مرکز خرید و فروش رب گوجه فرنگی طبیعی با برند چی چی لاس امکان پذیر می باشد. رب گوجه فرنگی طبیعی چیست؟ این رب ها در چه بسته بندی هایی موجود می باشند؟

رب گوجه فرنگی طبیعی

برای اینکه یک محصول طبیعی را تولید کنیم همه چیز باید به صورت طبیعی باشد مثلا در رابطه با گوجه فرنگی از بذر محصول و زمین کشاورزی تا زمان کاشت و رشد و برداشت گوجه، در روند تولید نباید از هیچگونه سم و یا کود شیمیایی استفاده گردد. همچنین پس از برداشت محصول گوجه و بردن به کارخانه برای تولید رب گوجه نباید از ترکیبات:

 • نگهدارنده
 • طعم دهنده ها
 • رنگ ها
 • قوام دهنده
 • دیگر مواد شیمیایی

سفارش خرید رب سفارش خرید رب سفارش خرید رب سفارش خرید رب

در ترکیبات این محصولات استفاده شود. این محصولات عاری از هرگونه ماده غیر طبیعی و مضر برای بدن شامل فلزات سنگین، مواد شیمیایی مصنوعی است و با خیال راحت می توان از آنها برای تهیه غذا استفاده کرد.

با این توضیحات، کشت و مصرف محصولات طبیعی علاوه بر اینکه بر سلامت انسان تاثیرات مثبتی دارند برای محیط زیست نیز مفید بوده و برای بقای زمین بسیار نقش حیاتی دارد.

سفارش خرید رب

سفارش خرید رب گوجه

برای سفارش خرید رب گوجه فرنگی طبیعی به شما توصیه می کنیم با شماره هایی که در پایین صفحه درج گردیده تماس حاصل فرمایید. این سایت به شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا تولید کننده رب گوجه فرنگی صددرصد طبیعی تعلق دارد. این شرکت محصولات خود را با برندهای چی چی لاس و منجی و گراهانس با بالاترین کیفیت تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه می دارد.

سفارش خرید رب

انواع بسته بندی های رب گوجه طبیعی

مجموعه خزر عصاره وارنا رب گوجه فرنگی تولید شده را در انواع بسته بندی ها و در اوزان های مورد نیاز و استاندارد قرارداده و پس از گذشت مدت زمان در حالت قرنطینه از درب کارخانه بارگیری می نماید. انواع بسته بندی ها شامل:

 1. قوطی فلزی(80 ، 180، …، 3000 و 4000 گرم)
 2. ظروف شیشه ای( 250، 700، …، 1500 گرم)
 3. حلب (10000 و 17000 گرم)
 4. اسپتیک ( 230 کیلویی)
 5. فله(220 کیلویی)
 6. ساشه و دویی پک( 70 گرمی)

سفارش خرید رب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com
آراد برندینگ