آراد برندینگ
خانه / رب گوجه 800 گرمی / خرید رب گوجه 800 گرمی با برند چی چی لاس

خرید رب گوجه 800 گرمی با برند چی چی لاس

خرید رب گوجه 800 گرمی با برند چی چی لاس با تولیدات جدید و به روز و تهیه شده از گوجه های تازه از مزارع اطراف استان فارس از طریق همین سایت امکان پذیر می باشد. جهت سفارش از طریق برگه تماس با ما اقدام فرمایید.

رب گوجه 800 گرمی برند چی چی لاس

رب گوجه فرنگی با برند چی چی لاس تولیدی شرکت خزر عصاره وارنا بیش از یک دهه است که به بازارهای خارجی صادر می شود و در داخل کشور هم به فروش می رسد. یکی از انواع بسته بندی های این محصول بسته بندی 800 گرمی است که از فروردین ماه هر سال با برداشت گوجه های تازه از مزارع اطراف استان فارس، کارخانه برند چی چی لاس به تهیه و تولید این محصول با کیفیت می پردازد. از مشخصه های بارز این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. رب گوجه تولید شده از گوجه های تازه
  2. بسته بندی بلافاصله بعد از تولید
  3. نمک 1.5 %
  4. در وزن های مختلف از جمله 800 گرمی
  5. دارای سه نوع درب( ساده، کلیددار، کلیددار با درپوش پلاستیکی)
  6. دارای مشخصات کامل تولید و مهر استاندارد
  7. در بسته های 12 عددی
  8. دارای جدول ارزش غذایی

خرید رب گوجه 800 گرمی

خرید رب گوجه 800 گرمی

عزیزانی که قصد خرید رب گوجه 800 گرمی را دارند، میتواند از طریق تماس با شماره هایی که در پایین صفحه موجود است یا از طریق برگه تماس با ما سفارش خود بر اساس( میزان حجم مورد نیاز و وزن مورد نظر و برند مد نظر )را ثبت نموده، کارخانه پس از برنامه ریزی های لازم، لیست سفارش را در نوبت تولید قرار داده و بر اساس ظرفیت خالی موجود سفارش عزیزان را در کمترین زمان تولید می کند.

لازم به ذکر است شرکت خزر عصاره وارنا غیر از برند چی چی لاس، برند منجی را هم در راس کارهای خود قرار داده است. که در حال حاضر به شکرانه لطف خداوند در سال جدید مقدار زیادی از تولیدات منجی خود را به کشور عراق صادر نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com