آراد برندینگ
خانه / رب گوجه کارخانه ای / بازار بهترین رب گوجه کارخانه ای

بازار بهترین رب گوجه کارخانه ای

بازار بهترین رب گوجه کارخانه ای با برند چی چی لاس تولیدی شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا می باشد، زیرا این شرکت تولیدی محصولات خود را تازه و به روز تولید می نماید.

گوجه فرنگی

یکی از سبزیجات و با میوه‌ای سرخ‌رنگ و خوش‌بو و آبدار است. انواع مختلف این گیاه امروزه در سراسر جهان پرورش داده می‌شود. البته «گوجه فرنگی» از نظر علم باغبانی و نداشتن هسته در دسته سبزیجات محسوب می‌شود.گوجه فرنگی سرشار از ویتامین سی و لیکوپن است. این میوه امروزه به روش‌های مختلفی، به‌طور خام یا به‌عنوان یکی از مواد لازم برای تهیهٔ غذا، انواع سس و نوشیدنی مصرف می‌شود.

با وجود این که گوجه فرنگی در علم گیاه‌شناسی یک میوه تلقی می‌شود، اغلب به‌عنوان تره‌بار شناخته می‌شود.گوجه فرنگی به تیرهٔ سیب‌زمینیان تعلق دارد و از گیاهان چندساله است.

بازار بهترین رب

بهترین رب گوجه

از نظر شما بهترین رب گوجه باید دارای چه مشخصاتی باشد؟

از هر کسی که بپرسید بهترین محصول چیست؟ پاسخی مشترک خواهید شنید که بهترین محصول، محصولی است که به صورت طبیعی و با بالاترین درجه از کیفیت مواد اولیه تولید شده باشد. این موضوع درباره اکثر محصولات و همچنین، رب گوجه فرنگی هم صدق می کند. یعنی بهترین رب گوجه باید:

 1. مواد اولیه مرغوب
 2. پخت طبق اصول و استانداردهای بین المللی
 3. حفظ مواد ضروری رب گوجه
 4. رنگ طبیعی
 5. عطر و بوی گوجه فرنگی
 6. بافت یک دست با غلظت استاندارد
 7. بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده و افزودنی را دارا باشد.

بازا بهترین رب

رب گوجه کارخانه ای

عصاره گوجه‌فرنگی حاوی حجم زیادی از خواص گوجه‌فرنگی مانند انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان لیکوپن است. درجه حرارت پایین و حرارت غیرمستقیم در تولید رب گوجه کارخانه ای باعث کیفیت بهتر رنگ و افزایش میزان لیکوپن در رب گوجه‌های صنعتی می‌شود. رب گوجه کارخانه‌ ای باید رنگ طبیعی گوجه‌فرنگی را داشته باشد، یعنی نه خیلی قرمز باشد، که در این صورت نشانه رنگ‌های افزودنی است و نه خیلی ارغوانی باشد. در این صورت می‌توان گفت از گوجه‌های نامرغوب استفاده‌ شده است.

بازار بهترین رب بازار بهترین رب

بازار بهترین رب گوجه

چند سالی است شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با تولیدات خالص و درجه یک خود، توانسته درصد قابل توجهی از بازار بهترین رب گوجه را در ایران و بخش صادرات از آن خود کند. رب گوجه کارخانه ای چی چی لاس با حفظ کیفیت در:

 • طعم و رنگ
 • تحت شرایط کاملا بهداشتی 
 • زیر نظر متخصصین با تجربه 
 • با استفاده از بهترین مواد اولیه

توانسته در بازار بهترین رب گوجه با برندهای رقیب، خود را نشان دهد و با آنها رقابت کند.

بازار بهترین رب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com